ТРИКОНТУРНИЙ АДАПТИВНИЙ ЕКСПОНЕНЦІАЛЬНИЙ ФІЛЬТР-ЕКТРАПОЛЯТОР

  • Б.Р. Боряк
  • А.М. Сільвестров
Ключові слова: подвійне експоненціальне згладжування, шум, прогноз, корисний сигнал, ноніусний принцип підключення, коефіцієнт згладжування

Анотація

У дослідженні було розглянуто метод, що дозволяє зробити висновок про якість фільтрації сигналу за допомогою порівняння інформації, отриманої із трьох контурів фільтрації, що функціонують за однаковим принципом, але із різними параметрами. У основі кожного контуру лежить комбінація фільтруючих одиниць, принцип роботи яких базується на основі подвійного експоненціального згладжування Брауна. Даний метод може бути використаний для оцінки процесу, що відслідковується, фільтрації сигналів систем керування, а також систем вимірювання.

Посилання

1. Боряк, Б. Р.; Сільвестров, А. М. Алгоритм згладжування та прогнозування сигналу на основі експоненціального фільтру моделі Брауна. Збірник наукових праць. Системи управління, навігації та зв’язку, 2017, 4.44: С. 150-152.
2. Боряк Б.Р. Дослідження алгоритму згладжування і налаштування адаптивного фільтра Брауна при зміні амплітуди шумів / Б. Р. Боряк // Тези доповідей 69 наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету, квітень-травень, 2017 р., - Полтава: ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка. Том 1, С 4-6.
Опубліковано
2017-10-11
Розділ
Статті

Найбільш популярні статті цього автора (авторів)